Eva Gaidadzi - Angličtina pro vás

Jak pracuji?

Online, péče, zábava.

Vystudovala jsem anglickou lingvistiku a učitelství na filozofické fakultě Ostravské univerzity.

1 rok jsem žila a studovala English v Manchesteru a během studií jsem ve Velké Británii opakovaně pobývala na krátkodobých pracovních pobytech.

Moje profesní kariéra v oblasti lidských zdrojů mi přinesla bohaté zkušenosti s vedením výběrových řízení v angličtině a soft skills vzděláváním.

Stále na sobě pracuji a aktivně se vzdělávám v nových metodách práce s English.

Angličtinu miluji a ráda v lidech probouzím lásku k ní.

Online

Spolupráce se mnou probíhá pouze online v prostředí ZOOM – Google Classroom – telefon. Kromě kvalitního internetového připojení vás požádám o zřízení emailu na Googlu a používání kamery. Od klasické hodiny „face to face“ se ta online se mnou moc neliší – můžeme spolu konverzovat, psát na tabuli, poslouchat nahrávky, sledovat videa nebo si dokonce zahrát hru. Jediný rozdíl pocítíte velmi brzy – ušetříte váš čas a energii z dojíždění!

Eva Gaidadzi - Angličtina online
Eva Gaidadzi - Angličtina online

Materiály

Své lekce připravuji tak, aby nás bavily a byly co nejvíce efektivní. Používám dostupné online materiály a vytvářím také své vlastní. Potřebné materiály použité ve výuce vkládám studentům do online učebnice – mají tak ke studiu přístup odkudkoliv – z domova, z práce nebo třeba z pláže ☺

Práce a zábava

Chcete-li se v jazyce zlepšit, musíte na tom tvrdě a pravidelně pracovat. Jiná cesta není. Mé lekce v sobě pojí tvrdou práci, ale zároveň také zábavu. Připravuji je tak, aby byly co nejvíce efektivní a posouvaly vás dál, ale aby nás zároveň oboustranně bavily.

Eva Gaidadzi - Angličtina pro vás
eva Gaidadzi - Angličtina online

Nadstandardní péče

Moje lekce jsou věnovány jednomu až maximálně čtyřem studentům v případě přípravy na maturitu. Jako studentovi je vám věnován nadstandardní čas mne jako lektora, celá lekce je jen a jen pro vás a je věnována přesně tomu, co aktuálně potřebujete – váš pokrok je tak mnohem rychlejší než ve skupinových kurzech.

Chcete vyzkoušet některou z mých služeb?