Okouzli skvělým životopisem a motivačním dopisem!

E-book PRO VÁS

Krátká trefná teorie z pohledu odborníka v personalistice a anglickém jazyce.

Eva Gaidadzi - Angličtina pro vás

Praktický průvodce psaním motivačního dopisu a životopisu v angličtině.

Všechny potřebné informace na jednom místě – e-book vám ušetří čas – nebudete muset sami pátrat po informacích z mnoha zdrojů.

Naučíte se, jak napsat motivační dopis a životopis, které jsou obsahově a formálně správné a zároveň atraktivní a zajímavé.

Při práci na personálním oddělení v sekci „nábor nových zaměstnanců“ jsem měla možnost shlédnout spousty životopisů od kandidátů, kteří se ucházeli o práci v naší společnosti světového jména. Zodpovědně mohu říct, že pouze u 30% životopisů jsem si mohla říct „Hmmm, vážně skvělé!“ a zároveň pochopit daného uchazeče a efektivně s informacemi od něj pracovat. A to je pro personalistu velice důležité – chce pracovat efektivně a vyhledávat vhodné kandidáty – a takovým se s radostí ozve. Nechce louskat nepřehledné životopisy a nechce ztrácet svůj drahocenný čas. S tímto vědomím je potřeba psát svůj životopis. Chceme se jasně a stručně představit, prezentovat relevantní informace k dané pozici.

Věřte, že personalista čte hooodně životopisů. Svým reprezentativním a profesionálním životopisem upoutáte jeho pozornost a budete vyčnívat z řady mnoha dalších kandidátů. Vaše šance na pozvání k osobnímu pohovoru se několikanásobně zvýší.

Jaká je cena E-booku?

E-book se cení na 690Kč.

Kdo pro vás E-book napsal?

eva Gaidadzi - Angličtina online

Jsem online lektorka angličtiny a jazykový kouč. English je mou skvělou kamarádkou už přes 20 let. Věnuji se jí od základní školy a pořád mě moc baví. Mým posláním je pomoci vám se s ní skamarádit a překonat všechny překážky při jejím studiu.

Připravím vás na maturitu, jazykové zkouškyvýběrové řízení i prezentaci v angličtině. Se mnou vás bude English bavit tak, že si ani nevšimnete, že se učíte.