Online konzultace

Oslnivý životopis s motivačním dopisem

Příprava na pohovor v angličtině

Příprava na prezentaci v angličtině

Pomoc s výběrem studijních materiálů

Analýza vaší English

Cena 1200,- Kč/60 minut

Co můžete očekávat?

Tato konzultace je věnována vašim konkrétním krátkodobým potřebám:

  • Sestavíme spolu anglický životopis a motivační dopis, které budou formálně i obsahově správné a zároveň zaujmou.
  • Připravím vás na konkrétní pohovor – procvičíme standardní otázky, ale naučím vás také číst mezi řádky a vy tak budete lépe odpovídat na kladené otázky. Celkově se budete před pohovorem cítit mnohem sebejistěji.
  • Připravíme spolu skvělou prezentaci v angličtině. Na základě analýzy vašich prezentačních dovedností vám pomohu prezentovat vaše projekty, referáty atd. jasně, srozumitelně a poutavě.
  • Analýzou vašich jazykových znalostí zjistím vaši úroveň angličtiny. To se vám může hodit například při rozhodování, kterou Cambridge English zkoušku si udělat – FCE nebo snad CAE?
  • Pokud nehledáte lektora ani průvodce angličtinou, jazyk se chcete učit jen sami, jen bohužel nemáte tušení, kde začít a jak postupovat, pomohu vám nastavit váš studijní plán a vyberu pro vás ty nejvhodnější materiály, které vás budou posouvat dál.

Cena

1200,- Kč/60 minut

Vstupní 15minutová konzultace zdarma.

Jak to funguje?

Necháte mi na sebe kontakt a uvedete, v jaké oblasti byste potřebovali pomoci. Bude-li potřeba, před samotnou konzultací si od vás vyžádám doplňkové materiály (např. váš stávající životopis nebo odkaz na pracovní pozici, o kterou máte zájem). Domluvíme si online schůzku a pustíme se do toho.

Vaše kontaktní údaje budou využity jen pro objednání této služby.