Reference

Jak se klientům se mnou pracuje?

Eva Gaidadzi - Angličtina pro vás

Vaše spokojenost je pro mě vždy důležitá!

Adéla Pluháčková

studentka maturitního ročníku 2021/2022

Angličtina s vámi, mě hodně posunula, myslím si, že nebýt distanční výuky, jsem teď úplně někde jinde. Hodně jste mě toho naučila. Opravdu. Upřímně se mi Vaše angličtina, přízvuk a celkově váš hlas poslouchal nejlépe ze všech mých učitelů angličtiny. Dokázala jste učit zábavnou, ne nudnou formou, přičemž jsem se vůbec nemusela nutit učit angličtinu, ale šlo to tak nějak samo.

Mgr. Karolina Slamová, Ph.D.

Institut jazyků, VŠB-TUO

S Mgr. Evou Gaidadzi spolupracuji již 10 let na překladech odborných textů určených k publikaci, a to v rámci projektu OPVVV Technika pro budoucnost. Oceňujeme její profesionální přístup a vždy perfektně a včas odvedenou práci. Ve všech případech články vyhověly mimořádně vysokým jazykovým nárokům, které jsou v této vysoce konkurenční oblasti standardem.

Nikol Jakubicová

studentka maturitního ročníku 2021/2022

Váš výklad je dobře srozumitelný. Máte výbornou angličtinu. Je vám dobře rozumět. Díky vám jsem pochopila věci, které mi dříve nedávaly smysl. Za dva roky jsem se toho od vás naučila více než za celou základku a prvák dohromady.

Michal Schmidtmeyer

Key Account Manager & frontman kapely Myschak Band

Spolupráce s Evou Gaidadzi byla vždy na skvělé úrovni. Termíny, na kterých jsme se dohodli, vždy dodržela. Komunikace byla rychlá a jasná. Překlad krátkých odborných článků o vodních elektrárnách byly vždy bez chyb a to včetně technických výrazů. A když jsem potřeboval pomoci s překladem hudebních textů, tak i zde naprostá spokojenost. Rázem mi byly ty dvojsmysly mnohem jasnější.Paní Evu doporučuji!

PhDr. Vladimíra Látalová

Altego s.r.o.

S paní Gaidadzi spolupracujeme od roku 2006 v oblasti přípravy vzdělávacích projektů z hlediska jejich překladu do anglického jazyka. Důvodem opakované spolupráce jsou velmi kvalitně vyhotovené překlady výukových a hodnotících materiálů pro naše zákazníky. Kromě překladů výukových textů s námi paní Gaidadzi spolupracovala v oblasti přímého vzdělávání, kdy vedla dvoudenní kurz „Prezentační dovednosti“ celý v anglickém jazyce. Důkladná znalost problematiky „soft skills“ je bezpochyby přínosná pro vysokou kvalitu překladu. Paní Gaidadzi je pracovitá, iniciativní, obětavá a důsledná ve své práci, za kterou zodpovídá. Má výborné komunikační a prezentační dovednosti, stejně tak jako trpělivý a přátelský přístup k lidem kolem sebe.

Bc. Michal Míča

vývoj výrobní základny AL INVEST Břidličná, a.s.

V rámci rekonstrukce velkého výrobního agregátu v r. 2003, kde hlavním dodavatelem byla firma z UK, byla p. Gaidadzi, na základě velmi dobré znalosti anglického jazyka, vybrána v konkurzu na tlumočníka. Rekonstrukce trvala 2 měsíce. Tlumočení se týkalo jednak obchodně technických jednání, ale převážně technických diskusí při montážích mechanických a elektrických částí stroje a při jeho uvádění do provozu, mezi inženýry, technology, techniky a montážními pracovníky spolupracujících firem. Součástí činnosti p. Gaidadzi byla také spolupráce na překladech návodů pro obsluhu a údržbu rekonstruovaného stroje.
Na základě velmi dobrých zkušeností byla p. Gaidadzi později přizvána také jako tlumočnice při komplexním zákaznickém auditu velmi významného odběratele v AIB.
V r. 2005 opět spolupracovala jako tlumočnice při rekonstrukci dalšího výrobního agregátu.

Na její práci si kromě výborných jazykových znalostí cením rychlé orientace v neznámých problémech (nejen jazykově), které přirozeně vyvstávají při tak technicky a časově náročných akcích, jako jsou rekonstrukce výrobních agregátů v hutním průmyslu.

Ing. Magda Jedličková

Webdesigner

Po mateřské jsme potřebovala oživit angličtinu a připravit hlavně na pohovor, který mě čekal v jedné mezinárodní firmě se CEO (Němec) a CFO (Ital) v angličtině. Oslovila jsem tedy paní Evu s přípravou na pohovor a její práce byla naprosto profesionální. Prošly jsme životopis, historii firmy, často i nečasto kladené otázky při pohovorech a já šla na pohovor s čistou hlavou a to výběrové řízení vyhrála. Určitě služby paní Evy doporučuji – ušetřily mi moře času a nervy.

Chcete se přidat ke spokojeným zákazníkům?

Stačí si vybrat službu, která vám vyhovuje nejvíce: