Připrav se na výběrové řízení v angličtině
Become an Interview Star!

On-line kurz

Kombinace e-booku s osobní konzultací 

Komplexní příprava na přijímací pohovor v angličtině.

Krátká trefná teorie z pohledu odborníka v personalistice a anglickém jazyce.

Praktický průvodce psaním motivačního dopisu a životopisu v angličtině.

Pracovní listy k vytvoření vašeho motivačního dopisu a životopisu v angličtině.

Praktický trénink přijímacího pohovoru v angličtině.

Odborný mentoring zkušeného personalisty.

Eva Gaidadzi - Angličtina online
  • Výstupem pro vás je profesionálně graficky zpracovaný motivační dopis a životopis v angličtině, které jsou obsahově a formálně správné a zároveň atraktivní a zajímavé.
  • Díky tomuto kurzu a praktickému nácviku pohovoru v angličtině se budete cítit sebevědoměji před samotným zahájením hledání nového pracovního uplatnění nebo přijímacím pohovorem vedeném zcela nebo částečně v angličtině.
  • Ušetříte moře času vyhledáváním a studováním materiálů z různých zdrojů k přípravě na pohovor – kurz vám nabízí vše na jednom místě.

Chcete se podívat na obsah kurzu podrobně? Stačí kliknout ZDE.

Jaká je cena On-line kurzu?

Cena kurzu je 1 990Kč.

Proč vstoupit do kurzu se mnou?

Při práci na personálním oddělení v sekci „nábor nových zaměstnanců“ jsem měla možnost shlédnout spousty životopisů od kandidátů, kteří se ucházeli o práci v naší společnosti světového jména. Zodpovědně mohu říct, že pouze u 30% životopisů jsem si mohla říct „Hmmm, vážně skvělé!“ a zároveň pochopit daného uchazeče a efektivně s informacemi od něj pracovat. A to je pro personalistu velice důležité – chce pracovat efektivně a vyhledávat vhodné kandidáty – a takovým se s radostí ozve.

Nechce louskat nepřehledné životopisy a nechce ztrácet svůj drahocenný čas. S tímto vědomím je potřeba psát svůj životopis. Chceme se jasně a stručně představit, prezentovat relevantní informace k dané pozici a chceme potěšit personalistu.

eva Gaidadzi - Angličtina online

Věřte, že personalista čte hooodně životopisů. Svým reprezentativním a profesionálním životopisem upoutáte jeho pozornost a budete vyčnívat z řady mnoha dalších kandidátů. Vaše šance na pozvání k osobnímu pohovoru se několikanásobně zvýší.

Většinu pohovorů jsem částečně nebo zcela vedla v anglickém jazyce, cítím se proto v této oblasti jako ryba ve vodě a vím, jak vám pomoci s přípravou.

Pokud máte zájem o kurz, stačí vyplnit formulář:

Vaše kontaktní údaje budou využity jen pro objednání této služby.